Mct Speiseöl Mct Oil Ürünün Artık Cam Şişede

Mct Spiseöl Mct Oil ürünümüz 200 ml lik cam şişede piyasaya sunulmuştur. Cam şişede Mct Speiseöl Mct Oil ürünümüze eczanelerden ulaşabilirsiniz...

Daha fazla

Probiyotiklerin Kalp ve Damar Sağlığı İle İlişkisi

Dünya Sağlık Örgütü ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü probiyotikleri “yeterli miktarda uygulandığında konakçıya sağlık açısından fayda sağlayan canlı mikroorganizmalar” olarak tanımlamaktadır. Probiyotiklere aynı zamanda “dost bakteri” veya “iyi bakteri” de denir. Probiyotik kavramı, 20. yüzyılın başında, ilk kez Nobel Ödüllü Rus bilim adamı Elie Metchnik..

Daha fazla

Melatonin Şurup (Sirop)

Melatonin Komplex Sirop (Şurup) 100 ML ürünümüz; Takviye Edici Gıda Onay No 016910-29.03.2023 ile piyasaya sunulmuştur. Melatonin, Mayıs Papatyası Ekstresi, Passiflora Ekstresi ve  Melisa Ekstresi içeren Sıvı Takviye Edici Gıda. Melatonin Şurup kıvamında içimi rahat bir formüle sahiptir. Melatonin Komplex Sirop ürünümüzü Ecza Depoları (Alliance Healthcare, İstan..

Daha fazla

DAO Diamin Oksidaz Nedir?

DAO Diamin Oksidaz (Diamin Oxidase) Nedir? Diamin oksidaz; histaminin baskılanması ve rahatsız edici reaksiyonlarını önlemeye yardımcı olan ve böbreklerde, timüsta, bağırsaklarda üretilen bir sindirim enzimidir(1) Alerjik reaksiyonlarda sıklıkla histamini duymaktayız. Histamin; vücudumuzda doğal olarak bulunan bir bileşiktir.  Histamin İntoleransı DAO (..

Daha fazla