ELLA FARMA: Firmamız 2005 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Firmamız kurucu/ları; sağlık sektöründe uzun zaman faaliyetlerde bulunmuşlardır. Bu faaliyetlerden edinilen deneyimlerle, daha profesyonel bir yaklaşımla güç birliğine gitmişlerdir.

Ella Farma İlaç ülkemize ilk PROBİYOTİK / PROBIOTIK ve PREBİYOTİK / PRAEBIOTIK içeren ürünleri Almanya’ dan ithal edip piyasaya sunmuştur. 2005 yılında eczane raflarında sadece “Saccharomyces Boulardii” içeren MAYA içerikli bir ürün bulunmaktaydı. Yaptığımız saha çalışmalarında ciddi defanslarla karşılaştık. Probiyotik nedir sorusuna verdiğimiz cevabın içinde geçen BAKTERİ kelimesi bile BAKTERİ hastalık sebebi ilişkisi önümüze defans olarak sürüldü. Yılmadan saha çalışmalarımıza devam ettik. Ve gelinen noktada Probiyotik ve Prebiyotiklerin sağlığımız için ne kadar önemli olduğu anlaşılmıştır.


HEDEFİMİZ: Birincil amaç olarak, insan sağlığına uygun doğru  ve kaliteli ürünle hizmet vermek olan Firmamız, bu doğrultuda çalışmalarına devam etmesidir.


ANA İLKEMİZ: Bireye saygı, hayvan haklarına saygı ve çevrenin korunmasını ana ilke edindik.


MİSYONUMUZ:  Sağlığına önem verenler için modern ve sağlıklı (doğal) ürünler sunmak. Tek taraflı beslenme, çevre etkisi ve stres gibi modern faktörlere karşı bir denge oluşturmaktır. Bizim için önemli olanlar; ürünlerin bilimsel yönden mantıklı olması ve uygun fiyatlara yüksek kalite standardının sunulmasıdır.


VİZYONUMUZ: Türkiye’ de sağlık sektöründe daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir firma olmaktır.


SLOGANIMIZ: Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için

“SAĞLIKLI BİR YAŞAM SAĞLIKLI BİR BAĞIRSAK ORTAMIYLA SAĞLANABİLİR”